Skip to main content

Otázky a odpovede

Ako si rezervujem termín?

V prípade zrušenia termínu je poplatok za rezerváciu termínu nevratný!
Pre rezerváciu termínu ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 110 187, alebo na bsbeauty.kontakt@gmail.com, poprípade sociálnych sieťach nato určených. Snažím sa každej klientke odpovedať čo najskôr.

Ako si pripraviť pleť pred líčením?

Pleť je základom krásneho makeupu. Treba jej dopriať zvýšenú starostlivosť pred líčením. Deň predtým zbavte pleť odumretých čiastociek (peeling, zlupovacie masky) a precízne ju vyčistite, poriadne zhydratujte (hydratačné masky, krémy).

Prosím, deň pred líčením neexperimentujte s novou kozmetikou. Veľmi vhodné je aj dodržiavať správny pitný režim. Čím krajší podklad, tým krajší makeup 🙂

Ako si pripraviť vlasy pred účesom?

Upravujem len suché vlásky, robím vlasový styling (vlny na rôzne spôsoby, hladké drdoly, messy drdoly, atď…). Vlasy neumývam ani nefúkam.
Na dohodnutý termín treba prísť s umytými vlasmi. Pokiaľ máte jemné mastiace vlasy, umyte si ich ráno bez kondicionéru a vyfúkajte.

Viete prísť aj ku mne domov?

Vždy sa snažím vyhovieť. Počas víkendov je možné cestovať za klientkami len, ak ich bude viac na dohodnutom mieste (minimálne 2x kompletka, alebo 4x makeup, to je už na dohode)

Ak máte záujem o túto službu mimo víkendu a mne to dovoľuje čas viem prísť.